?> O nas - Nabertherm. Producent pieców przemysłowych - Szkło, Sztuka i Rzemiosło, Advanced Materials, Laboratorium, Protetyka, Technologia procesów termicznych, Odlewnie

CERAMITEC (Monachium); prezentacja nowej palety produktów

Targi Ceramitec 2015 były dla firmy Nabertherm doskonałą okazją do zaprezentowania całkowicie odświeżonego asortymentu. Odwiedzający cieszące się dużą frekwencją stoisko targowe klienci interesowali się ceramiką techniczną i nowoczesną technologią budowy pieców. Z dużą radością zaprezentowaliśmy nasze nowości!

Największą atrakcją były piece do wypalania przeznaczone do zastosowań w sztuce i rzemiośle, wyróżniające się nowym wzornictwem i z dodatkowymi funkcjami. Wyznaczają one nowe standardy w swojej klasie. Więcej informacji o nowym asortymencie można znaleźć bezpośrednio w nowym katalogu Arts & Crafts. Poza tym firma Nabertherm oferuje nową generację kontrolerów – wydajnych urządzeń sterujących o wielu przydatnych funkcjach. Nowe kontrolery charakteryzują się w szczególności możliwością łatwego programowania (wskazania tekstowe, przełączanie języka, dokumentacja poprzez USB, zarządzanie poziomami użytkowników itd.).

Przedstawiono również wiele innych nowości do zastosowań przemysłowych. W centrum uwagi znajdowały się w szczególności różne systemy bezpieczeństwa do degradacji oraz nowości do termicznego i katalitycznego dopalania. Zaprezentowano również zmodyfikowane piece przemysłowe o nowej konstrukcji. Katalog można pobrać bezpośrednio z naszej strony internetowej.